jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۹۲۴۸   ۱۴ دی ۱۳۹۹  |  ۱۲:۱۶

برایتون در شبی که بازیکن ایرانی خود را بر روی نیمکت داشت مقابل ولورهمپتون بازی باخته را با تساوی عوض کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبر ورزشی، هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، برایتون میزبان ولورهمپتون بود و این بازی جذاب و دیدنی با تساوی ۳-۳ به پایان رسید.

 

تساوی خانگی برایتون برابر ولورهمپتون در غیاب جهانبخش

 

در این دیدار کانلی در دقیقه ۱۳ برای برایتون گل زد و این تیم را پیش انداخت اما در ادامه ولورهمپتون موفق شد توسط سایس در دقیقه ۱۹، بورن در دقیقه ۳۴ (گل‌به‌خودی) و نِوس در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی گلزنی کند. در نیمه دوم برایتونی‌ها متحول شدند و توانستند بازی ۳ بر یک باخته را با تساوی ۳ بر ۳ عوض کنند. موپی در دقیقه ۴۶ از روی نقطه پنالتی و دانک ۷۰ دیگر گلزنان برایتون بودند.

 

علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی برایتون در ترکیب اصلی حضور نداشت و نیمکت‌نشین بود.

 

شاگردان پاتر با این تساوی ۱۴ امتیازی شدند و دره هفدهم باقی ماندند. ولورهمپتون هم با ۲۲ امتیاز دوازدهم است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر