jamejamonline
روايت نصر عمومی کد خبر: ۱۲۹۸۳۹۰ ۱۰ دی ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۴

روایت نصر حاوی مطالب منتشرنشده و دست اول درباره عملیات‌های مهم مقابله با داعش به فرماندهی حاج‌قاسم سلیمانی است.

تعداد بازدید : 168
 
به گزارش جام جم آنلاین، گفتگو با فرماندهان میدانی و همرزمان شهید و روایت جزئیات گفته نشده از عملیات آزادسازی منطقه راهبردی بوکمال از ویژگی‌های منحصر به فرد این ویژه‌نامه است که امروز شنبه در 112 صفحه به صورت رایگان همراه با روزنامه توزیع شد.

در این ویژه نامه مصاحبه با سردار غلامپور، سردار چهارباغی، دکتر حسین اکبری(سفیر اسبق ایران در لیبی)، یادداشت سفیر ایران در عراق و 100 خرده روایت منتشرنشده از سیره شهید سلیمانی را خواهید خواند و تصاویر کمتر دیده شده از سردار سلیمانی را مشاهده خواهید کرد.
 
برای مطالعه صفحات ویژه نامه اینجا و برای دریافت پی دی اف ویژه نامه اینجا کلیک کنید:  
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس روایت نصر - یادداشت

بیشتر
جبهه مقاومت در نقطه کمال

جبهه مقاومت در نقطه کمال

ویژه نامه روایت نصر: از ماه‌ها قبل موضوع تهیه ویژه‌نامه سالگرد حاج‌ قاسم به یکی از دغدغه‌های برو بچه‌های جام‌جم تبدیل شده بود. جلسه‌ای گذاشتیم و درباره ایده‌های مختلف بحث کردیم. از چندین نفر از همراهان و نزدیکان سردار شهیدمان هم دعوت کردیم تا ما را در رسیدن به بهترین ایده کمک کنند.

تأثیر حضور میدانی شهید سلیمانی در افزایش روحیه مبارزان

تأثیر حضور میدانی شهید سلیمانی در افزایش روحیه مبارزان

ویژه نامه روایت نصر: سپهبد سلیمانی، سمبل و نماینده جمهوری اسلامی و مردم ایران برای مبارزه با تروریسم به کمک عراق آمده بود و ایشان این نقش خود را به‌خوبی ایفا کردند و همان‌طور که شاهدیم به‌واسطه مبارزات ایشان، داعش در این کشور نابود شده است.

سرباز سلیمانی

سرباز سلیمانی

ویژه نامه روایت نصر: همه فرماندهان لشکرهای حاضر در محدوده، توی سنگر فرماندهی قرارگاه جمع شده بودند که محسن رضایی، فرمانده ارشد نظامی جنگ با همان خبر مهمی که قرار بود از تهران به جبهه‌های جنوب برسد به سنگر داخل شد.

سرویس روایت نصر - پیشنهاد سردبیر

بیشتر