تیم فوتبال بارسلونا در غیاب «لیونل مسی»، مقابل ایبار تن به تساوی یک بر یک داد تا وضعیتش بدتر از قبل شود.
کد خبر: ۱۲۹۸۳۸۸

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، سه‌شنبه شب از هفته شانزدهم لیگ فوتبال باشگاه‌های اسپانیا، بارسلونا که شرایط خوبی ندارد به مصاف ایبار رفت و در ادامه عملکرد پرنوسان خود به تساوی یک بر یک رضایت داد.

 

بارسلونا در این دیدار «لیونل مسی» را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. «جرارد پیکه»، «آنسو فاتی»، «جوردی آلبا» و «سرخیو روبرتو» دیگر مصدومان این تیم هستند.

 

میزبان در دقیقه هشتم صاحب پنالتی شد و برخلاف انتظار «مارتین برایت‌ویت» پشت توپ ایستاد و با ضربه‌ای ضعیف این بخت طلایی را از دست داد.

 

«رونالدو کومان» تیمش را در این دیدار با سیستم ۲-۵-۳ به میدان فرستاد تا در غیاب مسی از جناحین حملاتش را طراحی کند.

 

در دقیقه ۲۴ حرکت زیبای بازیکنان بارسلونا و پاس «فیریپو» به برایت‌ویت رسید و او دروازه ایبار را گشود اما سیستم کمک داور ویدئویی نشان داد که این گل در موقعیت آفساید به دست آمده و در نهایت مردود اعلام شد.

 

در دقیقه ۵۰ «عثمان دمبله» که بین دو نیمه وارد زمین شده بود نتوانست از پاس عالی «پدری» استفاده کند و موقعیت خوبی را از دست داد.

 

سه دقیقه پس از آن اشتباه وحشتناک «آرائوخو» کار دست بارسلونا داد و «کیکه» کاپیتان ایبار در مصاف تک به تک با «ترشتگن» گلزنی کرد.

 

  توقف خانگی بارسلونا مقابل ایبار در غیاب مسی

 

«رونالد کومان» که نتیجه را از دست رفته می‌دید دو تعویض همزمان انجام داد و «کوتینیو» و «ترینکائو» را به میدان فرستاد تا توان هجومی تیمش افزایش یابد.

 

این تعویض‌ها خیلی زود جواب داد و در دقیقه ۶۷ کار هماهنگ بازیکنان میزبان موجب شد تا دمبله گل تساوی را ثبت کند.

 

در دقایق باقی مانده بی‌دقتی مهاجمان بارسلونا موجب شد تا گل دیگری ثبت نشده و بازی با تساوی به اتمام برسد.

 

بارسلونا با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و در جایگاه دور از انتظار ششم باقی ماند و ایبار هم به امتیاز ۱۶ رسید.

 

پیش از این دیدار، سه‌ویا در ورزشگاه «رامون سانچس پیسخوان» شهر سویل با دو گل ویارئال را مغلوب کرد و ۲۶ امتیازی شد تا همچنان در جمع مدعیان باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها