jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۸۳۹   ۰۴ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۹

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: خواهر و برادری که با راه‌اندازی یک سایت اینترنتی قمار و شرط‌بندی ۱۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال گردش مالی داشتند، با تلاش ماموران پلیس فتای شهرستان گرمسار، دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایرنا، سردار عبدالله حسنی روز چهارشنبه به رسانه ها افزود: ماموران پلیس فتای شهرستان گرمسار در رصد دائمی و مستمر خود از فعالیت ها در فضای مجازی، یک سایت قمار و شرط‌بندی را شناسایی و تلاش تخصصی خود را برای شناسایی مدیران این سایت آغاز کردند.
 
خواهر وبرادر قمارباز با ۱۲۲میلیارد ریال گردش مالی در گرمسار دستگیرشدند
وی بیان کرد: عوامل اصلی این اقدام مجرمانه که یک خواهر و برادر گرمساری بودند با بررسی های دقیق و فنی کارآگاهان سایبری پلیس شناسایی و دستگیرشدند.
وی با بیان این که این خواهر و برادر با سودای کسب و درآمد در فضای مجازی سایت قمار و شرط بندی راه اندازی کردند خاطرنشان کرد: در بررسی حساب بانکی متهمان مشخص شد این ۲ نفر از همین طریق بالغ بر ۱۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال گردش مالی داشتند.
حسنی از معرفی متهمان به مرجع قضایی خبرداد و به عموم کاربران هشدار داد: مراقب رفتار خود در فضای مجازی باشند چرا که پلیس فتا با جدیت و قاطعانه با اعمال مجرمانه در این فضا برخورد می کند.
کشف قاچاق و توزیع خارج از شبکه ۲۳۸ راس دام در سمنان
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به پرونده قاچاق ۲۳۸ راس دام گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق و توزیع خارج از شبکه دام و احشام فعالیتهای پلیس با محوریت پلیس امنیت اقتصادی در تمام شهرستان‌های استان متمرکز است.
حسنی  از کشف ۲۳۸ راس دام و احشام قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع در آذر ۹۹ در استان سمنان خبر داد و گفت: بنابر اظهار نظر کارشناسان ارزش ریالی این احشام در مجموع بالغ بر ۱۲ میلیارد برآورد شد.
وی با اعلام توقیف ۱۳ دستگاه وسیله نقلیه در همین خصوص تصریح کرد: ۱۳ نفر نیز دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.
حسنی تاکید کرد: قاچاق به خصوص از نوع دام و احشام و توزیع خارج از شبکه قانونی توزیع از جمله جرائمی دانست که علاوه بر اخلال در نظم و امنیت اقتصادی، بر سلامت جامعه و مردم تأثیر منفی بر جای می‌گذارد.
فرمانده انتظامی استان سمنان با تاکید بر استمرار و تشدید برنامه ها و فعالیت های پلیس امنیت اقتصادی به ویژه در برخورد با قاچاق از شهروندان خواست که اخبار و اطلاعات خود را در خصوص اقدامات غیرقانونی اقتصادی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان گذارند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر