jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۷۵۴   ۰۳ دی ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۷

وکیل پیشین دونالد ترامپ درباره انگیزه‌ های رئیس سابقش گفت: ترامپ در حال ادامه دادن به چالش کشیدن انتخابات برآمده از غرور و پولش است.

title

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از اسپوتنیک، ایندیپندنت گزارش داد مایکل کوهن وکیل شخصی سابق دونالد ترامپ در مصاحبه ‌ای با ونیتی فیر اذعان داشت: ترامپ به خوبی می ‌داند که در انتخابات شکست خورده است. او این را می‌داند.

اما مساله این است که او غروری دارد که به طرزی باورنکردنی شکننده است و این غرور شکننده او به او اجازه نخواهد داد که تصدیق کند یک بازنده است و در انتخابات به جو بایدن باخته است.

 
 

وی افزود: این مثل قالب کردن یک جنس کم ارزش به مشتری است. وقتی که شما شغلی را به پایان می‌ رسانید همیشه به این فکر می ‌کنید که چطور دوباره خودتان را باز آفرینی کنید. این کاری است که دونالد ترامپ اکنون دارد انجام می‌دهد.

 

وکیل پیشین دونالد ترامپ در خصوص اینکه دونالد ترامپ در آینده ممکن است چه کار کند، گفت: معتقد است زندگی او پس از ریاست جمهوری آن طور که پیش بینی شده شامل ورود به دنیای رسانه‌ ها خواهد بود.

 

کوهن اظهار کرد: او می ‌داند که حماسه بعدی داستان او واقعا قرار است مبتنی بر یک شبکه خبری ترامپ باشد. به همین دلیل است که او هر روز با فاکس نیوز می ‌جنگد.

 

وی افزود: او به دنبال دزدیدن پایگاه حامیان آنها است. زیر او می‌ داند از ۹۰ میلیون دنبال کننده ‌ای که در رسانه‌ های اجتماعی دارد ۲۰ میلیون حامی سرسخت ترامپ هستند.

 

کوهن بیان کرد، این حامیان پول پرداخت خواهند کرد و اینگونه ترامپ سبک زندگی خود را تامین خواهد کرد.

 

مایکل کوهن گفت: او از آنها تنها می‌ خواهد ماهی ۴.۹۹ دلار بدهند و شما برای آن ۴.۹۹ دلار در ماه مجبور به شنیدن تمامی مزخرفات و دسیسه‌ های راست افراطی که دونالد ترامپ می ‌تواند تخیل کند، هستید. این چیزی است که او قرار است به شما بفروشد. این معادل ۱۰۰ میلیون دلار در ماه و ۱.۲ میلیارد دلار در سال است. این قرار است پول سوخت هواپیمای بوئینگ ۷۵۷ او را بدهد.

 

کوهن درباره مساله صدور فرمانهای عفو از سوی ترامپ برای برخی اطرافیانش قبل از ترک ریاست جمهوری گفت، اولین چیزی که به ذهن ترامپ می ‌رسد این است که چه نفعی در این کار برای او بوده و اینکه آیا آن شخص ممکن است در آینده به او آسیب وارد کند یا خیر.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر