jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۶۶۷۴   ۰۳ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۴

ناپولی با انتقال شکایت خود به دادگاه کمیته ملی المپیک ایتالیا موفق به بازگرداندن حکم بازی با یوونتوس شد و بدین ترتیب، امتیازی که از آن ها کسر شده بود نیز بازگردانده شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از طرفداری و گل ایتالیا، باشگاه ناپولی پس از ابتلای پیوتر زیلینسکی و الیف الماس، دو بازیکن خود مدعی شد که مقامات محلی اجازه خروج از شهر را به آن ها نداده اند و به همین علت در بازی با یوونتوس حاضر نشده اند. در ادامه بازی 3-0 به سود یوونتوس اعلام شد و ناپولی به دو دادگاه شکایت برد که نتیجه ای نگرفت.

 

رسمی؛ ناپولی موفق به بازگرداندن حکم بازی با یوونتوس شد!

 

سپس ناپولی شکایت خود را به دادگاه کمیته ملی المپیک ایتالیا برد و امروز اعلام شد که حکم بازی یوونتوس-ناپولی تغییر کرده است و این مسابقه مجددا برگزار خواهد شد. همچنین یک امتیاز به دلیل عدم حضور در میدان از ناپولی کسر شده بود که این امتیاز نیز به آن ها بازگردانده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر