jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۴۵۰   ۰۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۲

تحقیقات پلیس اسکاتلندیارد بریتانیا در ارتباط با مرگ دردناک ۳۹ مهاجر غیر قانونی ویتنامی پشت یک کامیون آغاز شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، به گفته ماموران پلیس اسکاتلندیارد بریتانیا در میان مردگان یک زوج نیز دیده می شد که هنگام مرگ دست هایشان را به هم گره کرده بودند.
بنا بر اطلاعات پلیس  منطقه اسکس ، مهاجران به قصد داشتن زندگی بهتر به دستور قاچاقچیان پشت یک کامیون تریلی مخفی شده بودند که این کامیون تبدیل به مقبره دسته جمعی شان شده است.
 
دستگیری چهار تن از قاچاقچیان غیر قانونی در رابطه با پرونده مرگ دردناک ۳۹ مهاجر پشت کامیون
گزارش ها نشان می دهد که قربانیان بین ۱۵ تا ۴۴ سال سن داشته و اهل ویتنام بوده اند. آنها در آخرین لحظات مرگ خود به دنبال خراشیدن بخشی از دیواره کامیون تلاش می کردند تا شاید بتوانند هوا را به درون کامیون آورده و مانع مرگ خود شوند.
مرگ این مهاجران غیر قانونی میزان شرارت قاچاقچیان را به وضوح نشان می دهد. با وجود گذشت هفته ها از مرگ قربانیان پلیس اسکاتلندیارد تحقیقات جدیدی را در ارتباط با مرگشان آغاز کرد.
بنا به گفته پلیس پیام های مهاجران برای اعضای خانواده شان قبل از مرگ که در گوشی های آنها تایپ شده بود بدست آمده است که بسیار ناراحت کننده است. پیام ها نشان می دهد که همگی از لحظه فرا رسیدن مرگشان با خبر شده و آخرین حس شان  را با خانواده هایشان در میان گذاشته اند.
سخنگوی پلیس بیان کرد که هر یک از مهاجران به قاچاقچیان هزاران پوند پرداخت کرده بودند تا زندگی بهتری برایشان رقم بخورد.
اطلاعات موجود نشان می دهد که پلیس ۴ تن را به جرم قتل و قاچاق مهاجران غیر قانونی بازداشت کرده و این ۴ نفر به زودی پای میز محاکمه قرار خواهند گرفت و با توجه بترا×دی بوجود آمده میزان نظارت پلیس بر روند قاچاق مهاجران به شدت افزایش یافته است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر