jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۴۳۷   ۰۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۳

دادستان علی آبادکتول از دستگیری پزشک قلابی در یکی از درمانگاه های این شهرستان خبرداد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، سیدباقر طباطبایی اظهاکرد: پزشک قلابی در علی آباد کتول دستگیر شد.
وی افزود: متهم با استفاده از مشخصات و شماره نظام پزشکی فردی که چندسالی است ساکن استرالیا است، در یکی از درمانگاه های بخش خصوصی علی آباد طبابت می کرد.
 
طبابت پزشک قلابی استرالیایی  در علی آباد کتول
طباطبایی ادامه داد: مُهر پای نسخه یکی از بیماران این خانم، توجه یکی از پزشکان متخصص استان را جلب کرد و در پیگیری ها متوجه شد، فردی که با این نام طبابت می کند یکی از هم دانشگاهی های قدیم او در دانشکده پزشکی است که چندسالی است خارج از کشور زندگی می کند.
وی گفت: پزشک ساکن استرالیا پس از متوجه شدن موضوع در نامه به نظام پزشکی شهرستان آمل ماجرای این پزشک که با شماره نظام پزشکی و مشخصات او طبابت می کند را پیگیر شد و به این ترتیب هویت پزشک قلابی لو رفت.
دادستان طباطبایی ادامه داد: پزشک قلابی دستگیر و در نخستین جلسه دادگاه، علاقه زیاد به پزشکی را انگیزه عمل خود عنوان کرد.
وی افزود: پزشک قلابی فقط یک ماه کار طبابت را در یکی از درمانگاه های این شهرستان آغاز کرده بود و هم اکنون پرونده او به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی از طریق تجویز دارو و بدون داشتن مدرک پزشکی و استفاده غیرمجاز از عنوان علمی دکتر در دادسرای علی آباد در حال رسیدگی است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر