jamejamonline
دانش خودرو کد خبر: ۱۲۹۶۴۱۰   ۰۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۷

خودروی جدید بنتلی قرار است بر پایه معماری پروژه آرتمیس گروه فولکس‌واگن که با هدایت آئودی توسعه می‌یابد شکل بگیرد.

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از پدال جزئیات زیادی از خودروی الکتریکی بنتلی در دست نیست اما آدریان هالمارک مدیر اجرایی این شرکت در مصاحبه اخیر با اتوکار گفته که بریتانیایی‌ها به دنبال داشتن خط تولید و مونتاژ خودروهای الکتریکی در این کشور هستند.

برنامه بنتلی برای تولید سدان الکتریکی بر پایه محصولات آئودی

او گفته است:

ما بخشی از گروه فولکس‌واگن هستیم بنابراین باید ثابت کنیم که بهترین گزینه هستیم اما از نظر برند این مأموریت ماست که مطمئن شویم همه‌چیز می‌تواند در بریتانیا ساخته شود. بله شاید ما بخشی از قطعات همچون بدنه‌های رنگ نشده را وارد کرده و سپس کابین و تریم های سفارشی را روی آن سوار کنیم اما قطعاً می‌توانیم ارزش فوق‌العاده‌ای را به این سایت تولیدی ببخشیم. امروز می‌توانم بگویم که مأموریت این خودرو بودن در بریتانیاست.

برنامه بنتلی برای تولید سدان الکتریکی بر پایه محصولات آئودی

هالمارک با صحبت درباره پروژه آرتمیس گفته که این خودروساز از همان روز اول در روند توسعه این معماری حضور داشته و به پیشرفت آن کمک خواهد کرد.

هالمارک افزوده است:

آرتمیس بخشی از معماری الکتریکی جدید است. این پروژه اساس چندین محصول در کلاس‌های مختلف خواهد بود. با وجود محصولات کنونی ما باید مهندسی بهتری را انجام دهیم. ما باید قطعات و مهندسی متفاوتی را برای محصول بنتلی در نظر بگیریم. با پروژه جدید آرتمیس ما درست در آغاز رسیدن به اهداف خود خواهیم بود. ما در این پروژه دخیل هستیم و بنابراین می‌توانیم نیازهای مهندسی لازم را از همان روز اول در نظر بگیریم و صنعتی سازی را بسیار راحت‌تر کنیم.

برنامه بنتلی برای تولید سدان الکتریکی بر پایه محصولات آئودی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو