jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۰۸۵   ۰۱ دی ۱۳۹۹  |  ۱۱:۵۸

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران از تغییر سیستم تهویه مترو پایتخت خبر داد و گفت: این اقدام نگرانی در مورد احتمال انتقال کرونا در مترو را کاهش می‌دهد ولی همچنان از شهروندان خواستاریم پروتکل های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران درباره آمار مسافران پایتخت اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت مترو تهران به لحاظ آمار مسافر عادی است و تعداد مسافران مشابه هفته‌های اخیر حدود 850 تا 860 هزار نفر در طول روز است.
 
وی با بیان اینکه حرکت قطارها طبق روال گذشته در حال انجام است و خوشبختانه خرابی قطار نداریم، گفت: ضدعفونی مداوم و مستمر واگن‌های قطار به صورت روزانه انجام می‌گیرد و در صورتی که فاصله اجتماعی رعایت شود و شهروندان فقط در صورت ضرورت از مترو استفاده کنند احتمال انتقال کرونا در مترو پایتخت به شدت کاهش می‌یابد.
 
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران خاطرنشان کرد: با تغییراتی که اخیرا در سیستم تهویه مترو پایتخت انجام گرفته نگرانی در زمینه انتقال کرونا از طریق جابه‌جایی هوا با تهویه‌ها در مترو کاهش می یابد البته از شهروندان خواستاریم در صورت وجود علائم ابتلا به کرونا از تردد با ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه مترو بپرهیزند و پروتکل های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خدمت به شهروندان بدون اغماض

خدمت به شهروندان بدون اغماض

قطعا مهم‌ترین و کلان‌ترین وظیفه‌ای که شورای شهر و سایر نهادهای اجرایی و قانونگذاری باید مدنظر قرار دهند، خدمت‌رسانی به شهروندان است.

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

مدیریت نیستی محیط‌ زیست

هفته محیط‌ زیست از امروز در کشورمان شروع می‌شود و به همین مناسبت قرار است رئیس سازمان حفاظت‌ محیط‌ زیست امروز در نشستی خبری میزبان خبرنگاران این حوزه باشد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر