jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۹۵۹   ۳۰ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۲۳

پس از اعلام سطح ۴ هشدار از سوی وزارت بهداشت انگلیس در پایتخت این کشور، نیروهای پلیس بیشتری برای جلوگیری از خروج مردم از لندن در ایستگاه‌های قطار مستقر شدند.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، تعداد بیشتری از نیروهای پلیس انگلیس برای جلوگیری از هجوم مردم به ایستگاه‌های قطار جهت تَرک لندن به کار گرفته شده است.

نیروهای مذکور پس از آن در ایستگاه های قطار لندن پایتخت انگلیس مستقر شدند که متعاقب اعلام سطح ۴ هشدار از سوی وزارت بهداشت انگلیس در شب گذشته، هزاران نفر از مردم از بیم قرنطینه و تعطیلات سراسری در این شهر؛ آخرین تلاش خود را برای تَرک لندن به کار گرفتند.

«گرند شاپس» (Grant Shapps) وزیر حمل و نقل انگلیس امروز یکشنبه اعلام کرد که با توجه به افزایش محدودیت‌ های کرونایی، نیروهای پلیس بیشتری به کار گرفته شده‌اند تا مانع از هجوم شهروندان به منظور تَرک لندن شوند.

وی در واکنش به اقدام گسترده شهروندان برای فرار از لندن از آن‌ها خواست در خانه بمانند و از سفر اجتناب کنند.

پلیس انگلیس برای جلوگیری از خروج مردم از لندن دست به کار شد (+عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر