jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۸۱۰   ۳۰ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۸

حوادث بین الملل؛ ایلینوی آمریکا

سرقربانی را با اره برقی بریدم چون بو گرفته بود

مرد قاتلی که سر قربانی خود را پس از جنایت با اره برقی بریده بود به جرم قتل وحشیانه یک زن بازداشت شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، متهم "اریک برایانت" محکوم شده که یک زن را در آپاراتمانش در ایلینوی آمریکا به قتل رسانده سپس با اره برقی به جان جسد قربانی افتاده و بدنش را مثله کرده است.
 
سرقربانی را با اره برقی بریدم چون بو گرفته بود
ماموران پلیس ایلینوی با تماس تلفنی یکی از همسایگان قربانی جسد مثله شده زنی  به نام " کیمیکو آرمسترانگ "۶۱ ساله در خانه اش یافتند به گفته ماموران سر قربانی از بدن جدا شده و در آشپزخانه پنهان شده بود.
اطلاعات پلیس نشان می دهد که یکی از همسایگان خروج قاتل را از خانه قربانی دیده و مشخصاتش را به ماموران پلیس داده است.
سخنگوی پلیس بیان کرد که  هنوز نمی دانیم قاتل چه ارتباطی با قربانی داشته و انگیزه این جنایت چیست تاکنون قاتل همکاری چندانی با ماموران پلیس نداشته است اما متهم پس از دستگیری  بیان کرد که چون جسد قربانی در حال تجزیه شدن بوده و بوی بدی می داد سرش را با اره برقی بریده و در آن زمان نیز به شدت وحشت کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر