jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۷۸۷   ۳۰ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۰

زن جوانی که قرار بود در ازای دریافت ۵۰ میلیون تومان با رحم اجاره‌ای برای یک زوج فرزند به دنیا بیاورد، پس از گرفتن بخشی از پول‌ ناپدید شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از همشهری آنلاین ، چند روز قبل یک وکیل دادگستری به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از زن جوانی شکایت کرد و گفت: موکلان من زوج جوانی هستند که ۱۰ سال است بچه‌دار نمی‌شوند. آنها برای بچه‌دار شدن خیلی هزینه کردند اما بی‌فایده بود. هر راهی برای بچه‌دار شدن را آزمایش می‌کردند. تا اینکه چند وقت قبل با زنی ۲۵ساله در کلینیک ناباروری آشنا شدند؛ زن متأهلی که حاضر بود در ازای دریافت پول رحمش را اجاره دهد.
 
دردسر رحم اجاره ای برای زوج جوان | ناپدیدشدن میترا بعد از سقط بچه
او ادامه داد: موکلانم قبول کردند ۵۰ میلیون تومان به همراه هزینه‌های دکتر و تغذیه را در ازای بچه‌دار شدن، به این زن بدهند و قرارداد بستند؛ در این مدت طی چند چک مبلغی از ۵۰ میلیون تومان را نیز به او دادند. اما بعد از سه ماه زن جوان با موکلانم تماس می‌گیرد و مدعی می‌شود که بچه سقط شده است. بعد هم دیگر به تلفن‌هایشان جواب نداد. موکلانم مدعی هستند که میترا مشکلی نداشت و حالش خوب بود. حتی نظریه پزشک میترا هم این بود که او مشکلی ندارد. با ادعای میترا موکلانم از زن جوان شکایت دارند و مدعی هستند که او در نگهداری از فرزندشان سهل‌انگاری کرده و باعث سقط شده است.
به‌دنبال شکایت وکیل جوان، بازپرس مصطفی واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور تحقیق در این خصوص و احضار میترا برای بررسی موضوع را صادر کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر