jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۶۴۱   ۲۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۱

متجاوز سریالی که مدت ۱۵ سال به دهها دخترو زن تجاوز کرده بود به ۸۹۷ سال زندان محکوم شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، متهم " چارلز والر" روز گذشته در دادگاهی در ساکرامنتو کالیفرنیا پای میز محاکمه قرار گرفت .
 
۹ قرن زندان در انتظار متجاوز سریالی
بنا بر اطلاعات پلیس این متهم ظرف ۱۵ سال گذشته به ۴۶ زن و دختر تعرض کرده است .کارآگاهان پلیس با جمع آوری شواهد و انجام آزمایش دی ان ای تائید کردند که بر اساس شواهد موجود با استفاده از شجره نامه تحقیقاتی ژنتیک پیشرفته لیستی از متهمان بالقوه تهیه کرده و درنهایت به متهم اصلی دسترسی یافتند.
والر ۶۰ ساله در روز دادگاهی اش بسیار خونسرد بود و تمامی اتهامات خود را پذیرفت. اطلاعات پلیس نشان میدهد که متهم پس از تجاوز به قربانیان خود کارت های اعتباری شان را دزدیده و شبانه از طریق خودپرداز پول های قربانیان خود را برداشت می کرد.
سخنگوی دادستانی اعلام کرد که در سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی بیان کرد که با توجه به شواهد بیولوژیکی زنان در صحنه جرم دی ان ای متهم جمع آوری شد تا ماموران پلیس بتوانند به متهم دست یابند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر