jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۶۲۰   ۲۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۰

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از شناسایی یک شرکت هرمی و دستگیری 3 نفر از اعضای این باند کلاهبرداری خبر داد و گفت: شهروندان در فعالیت اقتصادی خود نسبت به چنین مواردی آگاه باشند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، فرج اله اسدالهی، فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نظرآباد، گفت: در پی دریافت خبری مبنی‌بر فعالیت یک شرکت هرمی در شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
 
انهدام باند شرکت هرمی در نظرآباد/سه نفر دستگیر شدند
اسداللهی افزود: با اقدامات پلیسی به عمل آمده صحت موضوع برای پلیس محرز شد و کارآگاهان پلیس آگاهی محل فعالیت اعضای این باند را در یک مجتمع واقع در حاشیه شهر شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شده و 3 نفر از اعضای اصلی این شرکت هرمی را دستگیر کردند.
وی با اشاره به کشف چندین جلد کتاب و بسته‌های آموزشی در شرکت متهمان اظهار کرد: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد متهمان تاکنون بیش از 5 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده اند.
این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند تصریح کرد: علی رغم هشدارهای مستمر پلیس و تلاش برای آشکارسازی ماهیت مجرمانه اینگونه شرکت‌ها، هنوز شاهد فریب جوانانی هستیم که دارایی خود را در شرکت‌های هرمی نابود می‌کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر