jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۳۰۴ ۲۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۱:۱۳

فرمانده انتظامی کارون از دستگیری ۱۲ نفر از عاملان تیراندازی در مراسم فاتحه‌خوانی در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایسنا، سرهنگ رئیس‌علی عبدولی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی افرادی در مراسم فاتحه خوانی در دو محله کارون، بلافاصله دستگیری عاملان تیراندازی در دستور کار پلیس امنیت عمومی و ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
 
دستگیری ۱۲ نفر از عاملان تیراندازی در عزاداری‌ها در کارون
 وی افزود: ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی محل اختفای عاملان تیرانداز را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در چند عملیات غافلگیرانه تعداد ۱۲ نفر را دستگیر و یک قبضه اسلحه جنگی کلاش را کشف کردند.
فرمانده انتظامی کارون با تاکید بر این‌که تخطی از قوانین و مقررات مربوط به حمل، نگهداری و استفاده از سلاح‌های گرم جرم محسوب می‌شود؛ تصریح کرد: پلیس علاوه بر نگاه پیشگیرانه، تاکید ویژه‌ای بر فرهنگ سازی، آموزش و همکاری سایر نهادها و دستگاه‌های مسئول داشته و بر این باور است که می‌توان سایر رسوم پسندیده را جایگزین رسم غلط تیراندازی در مراسم عزا و عروسی کرد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر