jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۲۸۷   ۲۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۹

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری ۶ نفر از اراذل و اوباش خبر داد که با نزاع و درگیری و عربده‌کشی در یکی از محله‌های اراک، باعث سلب آسایش و وحشت اهالی شده بودند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از  همشهری آنلاین، محمود خلجی گفت: در چند روز قبل در پی دریافت تماس‌های تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ایجاد مزاحمت از سوی تعدادی اراذل و اوباش در خیابان داوران شهرستان اراک و ایراد خسارت به خودروهای عبوری بلافاصله تیمی از مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.
 
دستگیری 6 نفر از عاملان شرارت در خیابان داوران اراک
وی با بیان متواری شدن افراد درگیر قبل از حضور تیم گشت انتظامی ادامه داد: شناسایی و دستگیری این افراد که با درگیری، قمه و عربده کشی، موجب اخلال در نظم عمومی و نارضایتی اهالی شده بودند، در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: با تحقیقات و تلاش مأموران و پس از هماهنگی با مقام قضایی، ۶ نفر از این اراذل و اوباش شناسایی و با در عملیات‌هایی جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.
وی با اشاره به توقیف ۳ دستگاه وسیله نقلیه و کشف تعدادی سلاح سرد در عملیات دستگیری این افراد، بیان کرد: تمامی متهمان دستگیر شده در این عملیات که همگی از اراذل و اوباش سابقه‌دار بودند، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر