jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۷۲۶   ۲۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۳

از بعد ازظهر امروز با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه و ایلام بارش باران و برف و وزش باد دور از انتظار نیست.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، امروز در بیشتر نقاط کشور جوی پایدار حاکم است، این شرایط سبب افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت می‌شود همچنین پایداری جو تا بعدازظهر امروز در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و شمال شرق ادامه دارد.
 
از بعدازظهر امروز با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه و ایلام بارش باران و برف و وزش باد دور از انتظار نیست. فردا این سامانه بارشی تقویت می‌شود و کل نیمه غربی کشور را فرا می‌گیرد، پیامد ورود این سامانه بارشی در شمال غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز بارش باران و برف، در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی کشور بارش باران، گاهی رعد و برق همراه با وزش باد خواهد بود.
 
طی روز پنج‌شنبه فعالیت این سامانه در جنوب غرب، ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس جنوبی و مرکزی، بخش‌هایی از شمال بوشهر، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی در استان‌های قزوین، البرز و تهران خواهد بود همچنین از شدت فعالیت سامانه در غرب و شمال غرب کاسته می‌شود.
 
از اوایل روز جمعه با ورود سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب و شمال کشور و ادغام آن با سامانه قبلی کل نیمه غربی کشور درگیر بارش خواهد شد، طی روز شنبه گستره بارش‌ها محدود به سواحل شمالی، شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز می‌شود همچنین از اواخر وقت روز یکشنبه این سامانه از شمال شرق کشور خارج خواهد شد.
 
از امروز تا آخر هفته افزایش نسبی دما در شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور رخ می‌دهد و از فردا تا جمعه کاهش نسبی دما در شمال غرب و غرب پیش‌بینی می‌شود. نوسانات دمایی در این مناطق بین ۵ تا ۸ درجه سانتیگراد است.
 
امروز شرق خلیج فارس و از اواخر وقت امروز تا اوایل روز جمعه شمال خلیج فارس و طی دو روز آینده شرق دریای عمان مواج پیش‌بینی می‌شود، از ظهر جمعه تا اواخر وقت روز شنبه غرب و مرکز دریای خزر نیز مواج خواهد بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر