jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۴۷۰۳   ۲۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۴

سرمربی آنتورپ از اینکه از علیرضا بیرانوند در بازی مقابل بروژ استفاده کرد ابراز پیشمانی کرده و همین موضوع باعث ناراحتی گلر تیم ملی ایران شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبر ورزشی، می‌گویند در فوتبال تا اشتباهی رخ ندهد گلی به ثمر نمی‌رسد حالا ممکن است این اشتباه از طرف کادر فنی بازیکنان و یا حتی داور مسابقه باشد. علیرضا بیرانوند بعد از کلی سختی و پشت سر گذاشتن مصدومیت بالاخره توانست برای تیم جدیدش به میدان برود و در بازی پنجشنبه شب مقابل تاتنهام برای آنتورپ بازی کرد.

 

      ناراحتی علیرضا بیرانوند از صحبت های سرمربی آنتورپ

 

عملکرد علیرضا آنقدر خوب بود که بعد از بازی از مورینیو گرفته تا فوتبالدوستان ایرانی به تمجید از گلر ملی‌پوش آنتورپ پرداختند و همچنین علیرضا با درخشش در این دیدار در تیم منتخب هفته لیگ اروپا قرار گرفت اما به فاصله ٧٢ ساعت بیرو اولین دیدارش را در لیگ بلژیک هم انجام داد و در حالی که تیمش در نیمه اول ۱۰ نفره شد با دوگل مقابل بروژ بازی را واگذار کرد.

 

آنهایی که بازی را دیدند می‌دانند علیرضا مقصر اصلی روی گل‌های تیمش نبود. با همه اینها حتی بیرانوند چند سیو خوب هم داشت چه بسا اگر او نبود تیمش بیشتر از دو گل می‌خورد. بعد از بازی اما یک مصاحبه همه چیز را خراب کرد و باعث عصبانیت علیرضا شد.

 

ایوان لکو در نشست خبری بعد از بازی حسابی از عملکرد بیرو انتقاد کرد و گفت اشتباه کرده به علیرضا فرصت بازی داده است. این حرف‌های عجیب را به جرات در هیچ تیمی حتی ضعیف‌ترین تیم‌های دنیا هم نمی‌بینیم که یک سرمربی به این شکل پشت بازیکنش را خالی کند و به قول معروف او را گوشه رینگ ببرد آن هم در حالی که علیرضا دومین بازی اش را برای آنتورپ انجام می‌داد. علیرضا هم بعد از شنیدن این حرف‌ها بسیار ناراحت و عصبانی شد. قرار بود امروز در این خصوص بیرانوند و لکو به همراه مربی گلرهای انتورپ جلسه‌ای داشته باشند که باید دید نتیجه این جلسه و البته آینده بیرانوند در این تیم چه خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر