ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا به قرار گرفتن در تیم منتخب برترین بازیکنان تاریخ فوتبال توسط نشریه فرانس فوتبال واکنش نشان داد.
کد خبر: ۱۲۹۴۶۶۵

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، لیونل مسی ستاره و کاپیتان آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا پس از قرار گرفتن نامش در میان سه مهاجم تیم منتخب تاریخ فوتبال توسط نشریه فرانس فوتبال، با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به این اتفاق واکنش نشان داد.

 

واکنش مسی به قرار گرفتن در تیم منتخب تاریخ فرانس فوتبال

 

مسی که تا کنون شش بار توپ طلا را کسب کرده و از این حیث رکورد‌دار است، در پیامش که همراه با عکسی از خود با توپ طلا منتشر کرده، نوشته است: «برای من مایه مباهات است که در جمع 11 بازیکن تیم رؤیایی توپ طلا قرار گرفته‌ام. می‌خواهم از همه کسانی که مرا برای حضور در این تیم انتخاب کردند، تشکر کنم و از دیگر بازیکنانی که نام‌شان در این تیم قرار گرفت و آنهایی که نامزد حضور در این تیم شدند هم تشکر کنم. در این فهرست حقیقتاً پدیده‌های بزرگی حضور دارند».

 

مسی که پیش‌تر از این هم بالاتر از فیگو ستاره سابق تیم ملی پرتغال، ساموئل اتوئو ستاره سابق تیم ملی کامرون و گارینشا اسطوره فوتبال برزیل به‌عنوان بهترین گوش راست تاریخ فوتبال انتخاب شده بود، در کنار کریستیانو رونالدو و رونالدو نازاریو سه مهاجم تیم رؤیایی توپ طلا هستند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها