jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۴۳۶۰   ۲۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۱

سرمربی کروات آنتورپ از عملکرد علیرضا بیرانوند در دیدار برابر کلوب بروژ بلژیک انتقاد کرد.

      سرمربی آنتورپ: بازی دادن به بیرانوند اشتباه بود

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت فوتبال24 بلژیک، ایوان لکو در پی شکست خانگی آنتورپ برابر کلوب بروژ با نتیجه 2 بر صفر در چارچوب هفته شانزدهم ژوپیلر لیگ بلژیک گفت: بیرانوند در شروع بازی مرتکب اشتباهی شد. قراردادن او درون دروازه آنتورپ تصمیم بد من بود و همه دیدند چه اتفاقی رخ داد، همین است که می‌بینید. ما دو دروازه‌بان اول داریم، یکی از آنها (بوتز) بسیار خوب است، در این شرایط مبنا را بر این قرار داده بودیم که دومی بهتر است اما این‌گونه نبود. انتخاب بیرانوند برای دیدار امروز اشتباه من بود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر