jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۴۲۳۵   ۲۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۱۲

طی قراردادی تکمیلی مراحل واگذاری ورزشگاه نقش‌جهان به شرکت فولاد مبارکه سپاهان نهایی شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم و روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان، صبح امروز (یکشنبه) با حضور نمایندگان وزارت ورزش و‌ جوانان، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، نمایندگان حقوقی شرکت فولاد مبارکه اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان‌، مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان، طی قرارداد تکمیلی مراحل واگذاری ورزشگاه نقش‌جهان به شرکت فولاد مبارکه نهایی شد.

 

  رسمی؛ واگذاری ورزشگاه نقش‌جهان به سپاهان نهایی شد

 

محمد رضا ساکت، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با تقدیر از تفکر و اراده خوبی که از سوی وزارت ورزش و‌ جوانان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شکل گرفته است، گفت: مردم اصفهان سال‌های زیادی انتظار تلخی را تجربه کردند تا این ابر پروژه به سرانجام برسد و شاهد بهره‌برداری از ورزشگاه نقش جهان باشند. ورود مجتمع فولاد مبارکه به این پروژه جهت تکمیل و بهره برداری، ظرفیت های زیر ساختی بین المللی ورزشی در ایران را افزایش داد.

 

وی افزود: امروز روز مبارکی است که این پروژه مراحل نهایی خود را برای واگذاری طی کرده و به سرانجام تشکیلاتی خواهد رسید.

 

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه واگذاری پروژه‌های ورزشی نیمه تمام، راهبرد قابل تقدیری است که به توسعه زیر ساخت‌ها کمک می‌کند خاطرنشان کرد: با واگذاری نهایی این ابر پروژه، راهبری و بار مسئولیت از دوش سیستم دولتی برداشته می‌شود.

 

محمدرضا ساکت تصریح کرد: با واگذاری نهایی این پروژه به منظور انجام الزامات AFC ، تمهیداتی اندیشیده می‌شود که بتوانیم استانداردهای لازم را که اولویت شرکت فولاد مبارکه اصفهان است در سطح A فراهم و لحاظ کنیم.

 

حسین محمودیه رئیس گروه فنی و‌ نظارت بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و‌جوانان استان اصفهان نیز گفت: پس از سه دهه که از شروع و اجرای استادیوم به عنوان بزرگترین پروژه ورزشی کشور بعد از انقلاب می گذرد، امروز شاهد روند رو به جلوی ورزشگاه بوده‌ایم و خوشبختانه با تحویل پروژه به شرکت فولاد جهت تکمیل و استانداردسازی در آینده‌ای نزدیک اصفهان یکی از پیشرفته‌ترین استادیوم‌های ورزشی سطح کشور را خواهد داشت.

 

مهندس نصیری رئیس اجرای پروژه‌های جنبی و پشتیبانی فولاد و مسئول اجرای پروژه نقش‌جهان نیز با توجه به انجام مسئولیت‌های اجتماعی فولاد، مشارکت دراین پروژه و تکمیل آن را به عنوان یک خدمت ملی برای همه مردم ایران و توسعه زیر ساخت‌ها قلمداد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر