jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۱۳۸   ۲۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۶

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی با اشاره به وجود مشکل دید افقی در فرودگاه ارومیه گفت: در حال حاضر دید افقی در باند فرود به ۱۰۰ متر کاهش یافته که موجب لغو پرواز تهران - ارومیه شده است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، محمدعلی نائل قراملکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی این اتفاق غیرمترقبه، پروازهای خروجی از فرودگاه ارومیه به مقصد تهران نیز با تاخیر همراه است.
 
کاهش دید افقی در فرودگاه ارومیه موجب لغو پرواز تهران شد
وی اظهار داشت: با توجه به بارش‌های اخیر و آغاز فصل سرما، مسافران برای اطمینان بیشتر از انجام پرواز پیش از مراجعه به فرودگاه ارومیه با اطلاعات پرواز تماس بگیرند، بیان کرد: شماره تماس‌های ۱۹۹ یا تلفن مستقیم ۳۲۷۷۷۷۶۶ - ۰۴۴ پاسخگوی مسافران است و آنها می‌توانند از این طریق از وضعیت پروازهای این فرودگاه و یا تاخیرهای احتمالی اطلاع یابند.
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی اظهار داشت: امروز در مجموع چهار پرواز ورودی و خروجی از فرودگاه ارومیه وجود دارد و پروازها بعد از عادی شدن شرایط در ساعات روز انجام می‌شود.
 آذربایجان‌غربی سه فرودگاه در شهرهای ارومیه، خوی و ماکو دارد ولی بخش قابل توجهی از پروازهای این استان از طریق فرودگاه ارومیه انجام می‌شود؛ تهران، مشهد و استانبول سه مسیر پروازی پرتردد فرودگاه ارومیه به شمار می‌رود.
روزانه به طور متوسط پنج پرواز و هفته‌ای ۳۹ پرواز، شامل ٢ پرواز به مقصد مشهد و ٢ پرواز به مقصد استانبول و ۳۵ پرواز به مقصد تهران توسط شرکت‌های هواپیمایی مختلف از فرودگاه ارومیه انجام می‌شود.


 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر