jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۱۳۵   ۲۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۶

فرمانده انتظامی کردستان از دستگیری اعضای یک باند سرقت از خانه‌باغ‌های اطراف شهر سنندج با هوشیاری ماموران کلانتری نایسر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از همشهری آنلاین، سردار علی آزادی اظهار کرد: ماموران کلانتری نایسر سنندج در حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی خود موفق به دستگیری دو سارق حین سرقت یکی از خانه باغ‌های منطقه شدند. متهمان پس از دستگیری به پلیس آگاهی تحویل شدند و در تحقیقات به ۳۸ فقره سرقت اعتراف کردند.
 
دستگیری اعضای باند سرقت از خانه‌باغ‌ها در سنندج
فرمانده انتظامی کردستان ادامه داد: در همین رابطه با اعتراف سارقان، دو نفر مال‌خر نیز شناسایی شده که در یک عملیات این دو نفر نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
سردار آزادی به شناسایی و کشف یک انبار دپوی غذای حیوانات خانگی در شهرستان مریوان اشاره کرد و یادآور شد: از این انبار مقدار ۵ هزار و ۱۶۰ کیلوگرم غذای حیوانات خانگی خارجی کشف شده است.
وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی این کالاها ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است، بیان کرد: مالک انبار شناسایی شده که فعلا متواری است اما تلاش برای دستگیری وی همچنان ادامه دارد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها