jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۹۹۸   ۲۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۳۵

فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: در پی واژگونی یک مینی بوس در جاده قدیم "کرج-هشتگرد" ۱۳ نفر مجروح شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، سردار "عباسعلی محمدیان"  با اعلام این خبر، اظهارداشت: روز گذشته در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و اعلام واژگونی یک دستگاه مینی بوس در جاده قدیم "کرج - هشتگرد" حوالی زیرگذر "قاسم آباد"، بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.
 
 
واژگونی خونین مینی بوس در جاده قدیم
وی افزود: در بررسی های ماموران مشخص شد یک دستگاه مینی بوس با ۱۸ سرنشین به دلیل نقص فنی و خراب بودن چراغ خودرو که موجب ناتوانی راننده در کنترل آن شده، دچار واژگونی شده است.
فرماندهی انتظامی استان البرز بیان کرد: در این حادثه ۱۳ نفر از سرنشینان مینی بوس مجروح شدند که با حضور عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: خوشبختانه ۹ نفر از مصدومان این حادثه رانندگی به صورت سرپایی مداوا شده و ۴ نفر نیز در بخش های بیمارستانی بستری شدند.
سردار "محمدیان" یادآور شد: کارشناسان پلیس راه علت حادثه را "نقص فنی خودرو" و "عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه" اعلام کرده اند.
فرماندهی انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و عمل به توصیه های پلیس، از وقوع حوادث این چنین پیشگیری می کند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر