jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۹۸۹   ۲۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۴۷

سخنگوی گردان های حزب الله عراق ضمن هشدار به سازشکاران با صهیونیست ها از توطئه های آمریکا علیه کشورهای اسلامی با هدف تجزیه و پایان دادن به مقاومت در آنها، سخن گفت.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، محمد محیی، سخنگوی گردان های حزب الله عراق گفت: توطئه های آمریکا هدفش تجزیه امت اسلامی و پایان دادن به مقاومت است. رژیم های سازشکار فاقد اراده هستند و هیچگاه در مقام رویارویی با رژیم صهیونیستی برنیامده اند.

وی افزود: رژیم های و «کوچک کشورهای سازشکار» تصمیم و اختیاری ندارند و مستقل نیستند و آنها نمی توانند که حقوق ملت فلسطین را از بین ببرند.

سخنگوی گردان های حزب الله عراق بیان کرد: اعلان عادی سازی روابط و سازش تلاش های از پیش باخته است که با هدف بالا بردن روحیه اشغالگران پس از شکست در پایان دادن به مقاومت فلسطین، رخ می دهد.

محیی تاکید کرد: ما حمایت محور مقاومت از ملت فلسطین با مال و خونمان را اعلام می کنیم.

وی افزود: با برخی تحرکات گروه ها در عراق به منظور بازار گرمی سازش با رژیم صهیونیستی مقابله خواهیم کرد و به آنها در اینباره به شدت هشدار می دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

همه بچه‌های ابو رجب

همه بچه‌های ابو رجب

داعش که حس می‌کرد دیگر دارد نفس‌های آخرش را می‌کشد، زورهای آخرش را هم می‌زد و روزهای سختی را برای رزمندگان سوریه ساخته بود. ما آن روزها در خط‌مقدم جنگ و با تیم مستندسازی رفته بودیم اما قرارمان به ساختن مستند نبود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر