امشب در حالی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در دیداری مهم به مصاف هم می روند که آخرین برد اتلتیکو مادرید در لالیگا و مقابل رئال مادرید به 27 فوریه 2016 بر می گردد!
کد خبر: ۱۲۹۳۹۶۰

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از طرفداری، دربی مادرید مهم ترین بازی این هفته فوتبال اسپانیا است. در طول چند فصل اخیر کمتر پیش آمده که دربی مادرید انقدر در مسیر قهرمانی و ادامه فصل تاثیرگذار باشد. اتلتیکو مادرید در حالی به مصاف رئال مادرید می رود که 1750 روز است که مقابل رئال در لالیگا پیروز نشده است!

 

  شاگردان دیگو سیمئونه به دنبال شکست طلسم 1750 روزه مقابل رئال مادرید

 

آخرین پیروزی شاگردان سیمئونه به 27 فوریه 2016 باز می گردد، جایی که روخی بلانکو توانست با تک گل آنتوان گریزمان در سانتیاگو برنابئو پیروز شود.

 

در آن بازی که اولین دربی زیدان به عنوان مربی بود رئال مادرید شکست خورد، از آن ترکیب فقط اوبلاک، سائول و کوکه در ترکیب اتلتیکو مانده اند. لازم به ذکر است آن بازی نیز مانند امشب اتلتیکو مادرید در جدول بالاتر از رئال مادرید قرار داشت. شاگردان سیمئونه با اختلافی هشت امتیازی نسبت به بارسلونا در رده دوم بودند و یک امتیاز بیشتر از رئال داشتند. البته رئال مادرید در پایان فصل بالاتر از اتلتیکو در جدول قرار گرفت و در لیگ قهرمانان با پیروزی مقابل همین اتلتیکو قهرمان شد. روخی بلانکو البته در این مدت در سوپرجام اروپا توانست رئال را شکست بدهد اما در لالیگا به نظر می رسد که با طلسم مواجه شده اند و باید منتظر بمانیم و صبر کنیم تا ببینیم این طلسم امشب شکسته می شود یا نه.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها