jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۹۳۸۹۷   ۲۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۲

تهیه کننده «قندپهلو» از فصل جدید این برنامه که با یک افتتاحیه در شب یلدا آغاز می شود و بعد از آن از بهمن ماه به شکل روتین روی آنتن می رود خبر داد. 

«قند پهلو» به تلویزیون بازگشت/ تدارک ویژه برای شب یلدا/ فصل جدید برنامه کرونایی شد
امیر قمیشی تهیه کننده «قندپهلو» درباره فصل جدید این برنامه که قرار است بعد از مدت ها دوباره به قاب شبکه آموزش بازگردد به خبرنگار جام جم آنلاین گفت: ما ویژه برنامه ای برای شب یلدا نظر گرفته ایم که به نوعی افتتاحیه ای برای فصل جدید «قندپهلو» است. 

وی اضافه کرد: این برنامه دورهمی طنزپردازان است و همانطور که در سایر کشورها هنرمندان به خدمه درمانی و بهداشتی کشورشان ابراز ادب می کنند ما هم به سهم خود با طنزپردازان همراه می شویم تا به کادر پزشکی خداقوت بگوییم. 

قمیشی درباره مجریان این برنامه نیز اظهار کرد: رضا رفیع، ناصر فیض و شهرام شکیبا سه مجری این دورهمی شبانه هستند. 

وی درباره پخش روتین برنامه نیز بیان کرد: بعد از این افتتاحیه به دلیل همزمانی با ایام فاطمیه برنامه برای مدتی پخش نمی شود و بعد از آن از 13 بهمن دوباره پخش برنامه را خواهیم داشت. در حال حاضر برای 15 بهمن به بعد 13 شب برنامه در نظر گرفته شده است که با کمی تغییرات روی آنتن می رود. 

قمیشی درباره رویکرد ویژه این فصل از «قندپهلو» اظهار کرد: این 13 برنامه به کرونا اختصاص دارد و شعرها هم با همین محور خوانده می شود. در این دوره به جای دو داور سه داور داریم که داور سوم پزشک متخصصی است که از نظر پروتکل های مرتبط با کرونا، آثار را بررسی می کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر