تیم آرسنال با شکست داندالک، با 6 پیروزی و کسب 18 امتیاز به عنوان صدرنشین راهی دور حذفی لیگ اروپا شد.
کد خبر: ۱۲۹۳۵۹۰

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از طرفداری و Football London، میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، بعد از پیروزی تیمش به سوالات مختلف پاسخ داد.

 

      آرتتا: پیروزی در 6 بازی دور گروهی لیگ اروپا هرگز کار راحتی نبود

 

مرحله گروهی:

 مرحله گروهی در مجموع خوب بود. پیروزی در 6 بازی اروپایی هیچوقت آسان نیست. به نظرم ما بسیار با ثبات ظاهر شدیم و عملکرد خوبی داشتیم.

 

درباره امیل اسمیت رو:

 او در پستی بازی می کند که با توجه به کیفیتی که در اختیار دارد، این پست مناسب او نیست. او بسیار خلاق است و این توانایی را دارد تا صاحب توپ شود و کارهای مختلفی انجام دهد. اسمیت رو برای تیم حریف یک تهدید است و از عملکردش بسیار راضی ام.

خوشبختانه می توانیم با بالوگان به توافق برسیم و قراردادش را تمدید کنیم

 

فولارین بالوگان و تمدید قرارداد او:

 با او صحبت هایی داشتیم و خودش می داند که می خواهیم در باشگاه بماند. می دانیم که مدت قرارداد او در حال حاضر مسئله اصلی است اما در تلاش هستیم تا به بهترین شکل ممکن این مسئله را حل کنیم. او به من گفت که می خواهد در باشگاه بماند، پس خوشبختانه می توانیم با او به توافق برسیم و قراردادش را تمدید کنیم.

 

آیا بازیکنانی که در لیگ اروپا به میدان رفتند، در لیگ برتر انگلیس نیز بازی خواهند کرد:

 بله. اکنون باید تا ماه فوریه لیگ اروپا را فراموش کنیم و با قدرت روی لیگ برتر انگلیس، لیگ کاپ و جام حذفی تمرکز کنیم. اکنون به همه بازیکنان نیاز داریم. البته که ترکیب پر و بزرگی داریم و این موقعیت را داریم تا بازیکنانی که بهتر کار می کنند را انتخاب کنیم و همچنان از سیستم چرخشی استفاده کنیم. این شرایط به ما این فرصت را می دهد تا از بازیکنان بیشتری در لیگ برتر انگلیس استفاده کنیم و نتایجی که نیاز داریم را کسب کنیم.

 

اعتماد به نفس لیگ اروپا به لیگ برتر انگلیس نیز سرایت می کند؟

 نیاز داریم که این اعتماد به نفس را با خود به لیگ هم ببریم و سریعا در بازی ها پیروز شویم. نمی توانیم نتایج هفته های اخیر را تحمل کنیم و می دانیم که باید از یکشنبه شروع به بردن بازی ها کنیم.

 

ادی انکیتا:

 او در این بازی شروع کننده بود و احتمال دارد که دوباره از ابتدا در ترکیب اصلی قرار بگیرد. انکیتا همیشه در تمام صحنه ها در محوطه جریمه حریف حضور دارد. او عطش دارد و تنها زمانی راضی است که گلزنی می کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها