jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۵۳۲   ۲۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۳

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی

حادثه گروگانگیری و اخاذی با عنوان ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی از گروگانگیری و اخاذی با عنوان ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، سرهنگ شمسعلی حقوردیان در خصوص جزئیات این حادثه گفت: در پی تماس تلفنی فردی مبنی بر دستگیری و اخاذی فردی با عنوان مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یکی از بستگان اش و در خواست مبلغ ۳ هزار دلار جهت رهایی وی، به علت حساسیت بالا رسیدگی به موضوع و هماهنگی‌های لازم در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
 
حادثه گروگانگیری و اخاذی با عنوان ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر

وی با اشاره به اینکه گروگانگیران با برنامه ریزی قبلی و جمع آوری عکس و سوژه مورد نظر و گروگان گرفتن وی، با تهدید شخص به منظور انتشار آنها و تماس با خانواده وی با عنوان مأمور پلیس مبارزه با مواد مخدر و شرح اینکه، سوژه دستگیر شده نزد پلیس می‌باشد و جهت آزاد سازی ۳ هزار دلار باید پرداخت شود.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی افزود: با هوشیاری مأموران و اقدامات اطلاعاتی و شناسایی، طی یک عملیات منسجم پلیسی، موفق به رهاسازی یک نفر و دستگیری ۳ گروگانگیر شدند.
حقوردیان خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شدند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها