jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۳۲۷   ۱۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۱۹

سربازان گمنام امام زمان (عج) استان سیستان و بلوچستان در سه عملیات جداگانه در ۲ روز گذشته با انهدام سه باند بزرگ موادمخدر حدود ۶ تن موادافیونی سنتی و صنعتی از آنها کشف و ضبط کردند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) با انجام اقدامات اطلاعاتی و اشراف لازم سه باند قاچاق موادمخدر را شناسایی و در اقدام‌های جداگانه هر سه باند را متلاشی کردند.
 
سه باند بزرگ قاچاق در جنوب شرق کشور منهدم و حدود ۶ تن موادمخدر کشف شد
وی افزود: در این عملیات ها علاوه بر کشف حدود ۶ تن موادمخدر مقادیری سلاح و مهمات نیز کشف شد.
مدیر کل اطلاعات استان گفت: پیگیری های لازم در این زمینه ادامه دارد.
استان سیستان و بلوچستان با گستره ۱۸۸ هزار و ۲۲۲ کیلومترمربع به سبب موقعیت خاص جغرافیایی و داشتن ۱۲۰۰ کیلومتر مرز خشکی و بیش از ۳۱۰ کیلومتر مرز آبی همواره مورد طمع قاچاقچیان و سودجویان برای قاچاق موادمخدر، کالا، انسان و موادسوختی قرار دارد که با حضور مقتدرانه و هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی و مقابله جدی با سوداگران مرگ باندهای موادمخدر منهدم و تاکنون مقادیر زیادی موادافیونی و سلاح و مهمات کشف و ضبط شده است.
اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) و آمادگی نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی سبب تامین امنیت مناسب در سیستان و بلوچستان شده است.
کشف دهها تن موادمخدر و متلاشی شدن باندهای بزرگ و بین المللی قاچاق و دستگیری دهها سوداگر مرگ نشان دهنده اقتدار نیروهای امنیتی انتظامی در استان سیستان و بلوچستان بویژه در مرزهای گسترده این استان است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر