jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۱۳۵   ۱۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۶

مدیر جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت:۲۵ نجاتگر در قالب پنج تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر با بکارگیری ۶ دستگاه خودرو به آسیب دیدگان سیل در شهرستان‌های ایرانشهر و فنوج این استان امدادرسانی کردند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، علیرضا میر بهاالدین روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در سیلاب اخیر در جنوب سیستان و بلوچستان هشت خانوار شامل ۳۷ نفر دچار آسیب شدند که ۱۶ نفر آنان با تلاش نیروهای هلال احمر در چادر اسکان داده شدند.
 
پنج تیم هلال احمر سیستان و بلوچستان به سیل زدگان امداد رسانی کردند/ ۱۶ آسیب دیده اسکان یافتند
وی توزیع سه دستگاه چادر، هشت تخته موکت، ۲۰ تخته پتو، ۱۴ کیلوگرم نایلون پوشش چادر و موادغذایی را از جمله اقلام توزیع شده بین سیل زدگان جنوب سیستان و بلوچستان عنوان کرد. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان رها سازی ۲ خودرو گرفتار سیلاب را از مهمترین اقدامات امدادگران در سیلاب اخیر عنوان کرد و گفت: نجاتگران این جمعیت در تمامی شهرستان‌های استان تا خروج سامانه در آماده باش کامل قرار دارند تا در صورت نیاز به مردم آسیب دیده ارائه خدمت کنند.
به گفته مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان بارندگی شبانه روز گذشته از ۶۵ ایستگاه هواشناسی و باران‌سنجی این استان گزارش شد بطوریکه تا صبح دیروز بیشینه بارش‌ها با میزان ۳۲ میلی‌متر در ایستگاه «تیس» از توابع چابهار ثبت شده است. 
محسن حیدری اظهارداشت: به طور کلی بارش‌های سامانه جدید حدود ۱۵ شهرستان استان را در برگرفت و در ۱۳ ایستگاه بین ۱۰ تا ۳۲ میلی متر باران گزارش شده است.
وی خاطرنشان کرد: براساس خروجی نقشه‌های پیش‌یابی انتظار می رود امروز نیز بارش های پراکنده بخش هایی از استان را فرا گیرد اما شدت بارش ها امروز قابل توجه نیست.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر