jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۰۱۵   ۱۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۰۹

زن بوکسور با ضربات مشت و لگد شوهرش را به قتل رساند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین،‌متهم "ویویان اوبناف "۳۴ ساله برزیلی که ۳ بار کاندیدای قهرمانی بوکس زنان نیز شده پس از درگیری با همسر۶۱ ساله سوئیسی اش او را به قتل رساند.
بنا بر اطلاعات پلیس این زوج که در بریتانیا زندگی می کردند در پی یک درگیری لفظی کارشان به کتک کاری کشیده و زن بوکسور شوهرش را تا سرحد مرگ کتک زده است.
 
زن بوکسور برزیلی با مشت شوهرسوئیسی اش را از پا انداخت
سخنگوی پلیس اسکاتلندیارد بیان کرد که قربانی پس از انتقال به بیمارستان بر اثر جراحات وارده بر اثر ضرب و شتم جان باخت و همسر بوکسورش به ظن قتل وی بازداشت شد.
"ویویان " در ریودوژانیرو به دنیا آمده و تا قبل از ۱۸ سالگی مانند پسران فوتبال بازی می کرد اما پس از ۱۸ سالگی به عنوان یک بوکسور حرفه ای فعالیت داشته است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر