jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۱۲۹۲۸۲۳   ۱۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۲

شرکت گوگل برخی از افزونه های توسعه یافته در شرکت IAC/InterActive برای مرورگر کروم را به دلیل نقض قوانین حذف کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر،IAC یک هولدینگ آمریکایی است که برندهای مختلفی در بیش از ۱۰۰ کشور جهان دارد و در حوزه رسانه و اینترنت فعالیت می کند.

سخنگوی گوگل در یک بیانیه ایمیل شده در این باره اعلام کرد: ما همچنان به مذاکره درباره سیاست های فروشگاه کروم با شرکتIAC ادامه می دهیم و هم اکنون نیز برخی از افزونه های توسعه یافته در این شرکت را حذف کرده ایم. ما مشغول بررسی افزونه های باقیمانده و اجرای سیاست هایمان هستیم و هنوز درباره وضعیت IAC تصمیمی نگرفته ایم.

چندی قبل وال استریت ژورنال فاش کرد گوگل مشغول تصمیم گیری درباره وضع جریمه های سنگین برای شرکت مذکور است زیرا روش های بازاریابی آن را فریبکارانه می داند.

در این گزارش اشاره شده بود گوگل متوجه شدهIAC درباره افزونه های مرورگر کاربرانش را فریب می دهد وحتی ممکن است آلفابت این محصولات را در مرورگر کروم ممنوع کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر