jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۷۶۸   ۱۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۳

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد

سقوط مرگبار در چاه، جان مرد ۴۴ ساله را گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد گفت: یک مرد ۴۴ ساله در اثر بی احتیاطی و سقوط داخل یک چاه قدیمی در اشتهارد، جان خودش را از دست داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد گفت: در پی تماس شهروندان با شماره تلفن ۱۱۰ و اعلام سقوط فردی در داخل یک چاه در اطراف روستای ایپک شهرستان اشتهارد، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱ مرکزی به محل حادثه اعزام شدند.
 
سقوط مرگبار در چاه، جان مرد ۴۴ ساله را گرفت
او افزود: پس از حضور ماموران در محل و بررسی موضوع مشخص شد ۳ نفر از شهروندان به منظور تفریح به اطراف روستای ایپک رفته بودند که یکی از آن‌ها در اثر بی احتیاطی به داخل یک چاه سقوط کرده و جانش را از دست داده است.
سرهنگ ملکی گفت: با تلاش ماموران آتش نشانی جسد این مرد ۴۴ ساله از چاه خارج و مرگ او توسط عوامل اورژانس تایید شد.
او افزود: در این زمینه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر