jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۶۱۷   ۱۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۸

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خبر داد؛

تصادف شدید کامیون با پراید در بزرگراه امام علی/ فوت زن ۳۶ ساله در حادثه

ملکی درباره حادثه تصادف یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودروی پراید در بزرگراه امام علی توضیحاتی داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: در ساعت ۰۱:۳۰ بامداد امروز (دوشنبه هفدهم آذرماه) یک مورد حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی بعد از بزرگراه شهید همت به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد که سریعا ۳ ایستگاه به همراه جرثقیل سنگین به محل حادثه اعزام شدند.
 
تصادف شدید کامیون با پراید در بزرگراه امام علی/ فوت زن ۳۶ ساله در حادثه
وی افزود: در محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه کامیون ۱۹۲۱ با یک دستگاه خودروی سواری پراید به دلیل نامشخصی به شدت با یکدیگر برخورد کرده‌اند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: در اثر این حادثه کامیون از مسیر منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل‌ها و شکستن چند اصله درخت از روی جوی کنار بزرگراه عبور کرده و در کنار دیوار بتنی متوقف شده است.
ملکی تصریح کرد: خودروی پراید کاملا در زیر کامیون قرار گرفته بود و به جز گلگیر چیزی از آن باقی نمانده بود و دو نفر زیر تکه‌های آهن‌ گرفتار شده بودند و هیچ گونه دسترسی وجود نداشت، اما آتش نشانان با همان شرایط عملیات را آغاز کردند.

وی افزود: خوشبختانه نیروهای آتش نشانی با بریدن تکه‌های آهن‌ توانستند یک مرد ۳۲ ساله را زنده خارج کنند که با آن وضعیت شبیه یک معجزه بود، همچنین آتش نشانان توانستند یک زن ۳۶ ساله را هم از بین تکه‌های آهن خارج کنند که متأسفانه به تأیید عوامل اورژانس در همان لحظات اول فوت کرده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: محل حادثه برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد و عملیات آتش نشانان در ساعت ۰۴:۰۵ بامداد امروز به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر