jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۱۷۶   ۱۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۳

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار استان مازندران

دستگیری دو شکارچی متخلف | کشف لاشه ۱۶۸ قطعه پرنده وحشی چنگر در فریدونکنار

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از کشف لاشه ۱۶۸ قطعه پرنده وحشی زمستان گذر که به تالاب های این شهر مهاجرت می کنند از شکارچیان غیر مجاز خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایسنا، حسن هاشم پور گفت: ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱ این فرماندهی حین اجرای ماموریت به یک خودروی سواری در حین تردد در یکی از محورهای اصلی این شهرستان فریدونکنار شدند .
 
دستگیری دو شکارچی متخلف | کشف لاشه ۱۶۸ قطعه پرنده وحشی چنگر در فریدونکنار
وی تصریح کرد: ماموران خودروی مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن لاشه ۱۶۸ قطعه پرنده وحشی از نوع چنگر را کشف کردند .
فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار ارزش ریالی این پرندگان را برابر نظر کارشناسان محیط زیست شهرستان بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: لاشه های کشف شده به سازمان محیط زیست شهرستان تحویل  داده شدند.
هاشم پور از دستگیری ۲ متهم در این ارتباط خبر داد و گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار در پایان با بیان این که پلیس با مخرب محیط زیست به شدت برخورد خواهد کرد به شهروندان توصیه کرد: هر گونه موارد مشکوک را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر