jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۱۴۳   ۱۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۷

حادثه در نزدیکی مسیر شهرداری "جواو مونلواد" برزیل رخ داد

10 کشته و 30 زخمی در حادثه سقوط اتوبوس از پل در نزدیکی سائوپائولو

سقوط اتوبوس برزیلی از یک پل ۱۰ کشته و ۳۰ مجروح برجا گذاشت.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، حادثه در نزدیکی مسیر شهرداری "جواو مونلواد" برزیل رخ داده و اتوبوس پس از انحراف از مسیر از پلی به ارتفاع ۱۵متر سقوط کرده است.
 
10 کشته 30 زخمی در حادثه سقوط اتوبوس از پل در نزدیکی سائوپائولو
بنا بر آخرین آمار منتشرشده از این حادثه امدادگران ۳۰ زخمی را به بیمارستان منتقل کرده اند.تاکنون روشن نشده که در زمان حادثه چند تن در اتوبوس حضور داشته اند.
"میناس گرایس" سخنگوی آتش نشانی بیان کرد که هیچ اطلاعاتی در مورد سفر این اتوبوش و تعداد مسافرانش نداریم عملیات نجات همچنان ادامه دارد.حادثه در ۳۴۷ کیلومتری غرب سائوپائولو رخ داده گمان می رود که دهها کارگر نساجی در این اتوبوس حضور داشته اند. بازماندگان به چندین بیمارستان منتقل شده اند.
آخرین گزارش های پلیس نشان می دهد که امکان دارد راننده اتوبوس برای ممانعت از برخورد با یک کامیون از مسیر منحرف و در پی سرعت بالا از پل سقوط کرده باشد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر