jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۸۰۷   ۱۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۵

فرمانده انتظامی آبادان گفت: جاعل۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال چک پول توسط نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از ایرنا، سرهنگ سیدمحسن تقی‌زاده پنجشنبه  اظهار داشت: در پی کسب خبری در خصوص کلاهبرداری از شهروندان و کسبه این شهرستان توسط  فردی با استفاده از اسکناس‌های جعلی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

جاعل اسکناس در دام پلیس آبادان افتاد

فرمانده انتظامی آبادان تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی نامحسوس و تلاش شبانه‌روزی موفق شدند هویت متهم را شناسایی و پس از کسب مجوز قانونی طی عملیاتی غافلگیرانه وی را در منزل شخصی واقع در یکی از نقاط این شهرستان دستگیر کنند.

سرهنگ تقی‌زاده با اشاره به اینکه  در بازرسی از منزل متهم تعداد ۴۸۰  برگ چک پول ۵۰۰هزار ریالی کشف شد، بیان داشت:  متهم ۳۷ ساله  ضمن جعل چک پول های تقلبی با انجام معاملات اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد که پس از بازجویی و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد،

وی  در خاتمه با بیان اینکه پیش از این یک جاعل دیگر در این زمینه توسط ماموران کلانتری۱۵  احمدآباد دستگیر شد از شهروندان خواست هنگام دریافت چک پول و انجام هرگونه معامله نقدی مراقب باشند و در صورت شبهه برای اطمینان به بانک مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها