رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا مطرح کرد؛

آخرین وضعیت فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی در شهرهای قرمز و نارنجی

سرهنگ کرمی درباره چگونگی فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی در شهرها و استان‌های در وضعیت قرمز و نارنجی توضیحاتی داد.
کد خبر: ۱۲۹۱۷۹۰
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ احمد کرمی اسد رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس مصوبه و اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، آموزشگاه‌های تعلیم رانندگی در گروه ۳ مشاغل قرار دارد و تمامی محدودیت‌هایی که مشمول گروه ۳ مشاغل باشد، در حوزه آموزشگاه‌های رانندگی هم اعمال خواهد شد.
 
سرهنگ کرمی اسد بیان داشت: بر همین اساس در شهر‌ها و استان‌هایی که در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند، فعالیت‌های آموزشگاه‌های رانندگی شامل برگزاری کلاس‌های آموزشی و آزمون نظری که مستلزم تجمع افراد است ممنوع بوده و این موضوع از طریق پلیس راهور استان‌های سراسر کشور و اداره آموزشگاه‌های مرکز صدور گواهینامه به صورت محسوس و نامحسوس مورد نظارت و بازدید قرار می‌گیرد.
 
رئیس مرکز صدور گواهینامه اظهار داشت: در بحث آموزش و آزمون‌های عملی به دلیل حضور یک نفر آزمون گیرنده و یک نفر آزمون دهنده داخل خودرو، با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی شامل استفاده از ماسک، دستکش و شیلد جداکننده بلامانع است.
 
وی در پایان افزود: تاکید بر این است در محل آموزشگاه‌های رانندگی و یا محل برگزاری آزمون‌های عملی، از تجمع افراد و هنرجویان جلوگیری شود.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها