jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۶۸۸   ۱۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۲

مدیرعامل سازمان آتش نشانی بابل

جوان ۳۱ ساله بابلی در رودخانه بابلرود غرق ‌شد

جوان ۳۱ ساله بابلی نیمه شب گذشته با سقوط در رودخانه بابلرود جان خود را از دست داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از صداوسیمای مرکز مازندران، مدیرعامل آتش‌نشانی بابل گفت: اسحاق ابوالحسنی جوان ۳۱ ساله اهل درونکلای غربی بابل نیمه‌های شب گذشته در محدوده روستای روشن‌آباد در رودخانه بابلرود غرق شد. 
 
جوان ۳۱ ساله بابلی در رودخانه بابلرود غرق ‌شد
 
سید مازیار حسنی افزود: تیم غواصی آتش نشانی پس از اطلاع از این واقعه بلافاصله با تجهیزات و چند تیم عملیاتی از آتش نشانی بابل کار جستجوی این جوان را آغاز کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی بابل ادامه داد: تاکنون بیش از یک کیلومتر از مسیر رودخانه جستجو شده است و نیرو‌های غریق نجات سازمان آتش‌نشانی شهرداری بابل در آب‌های سرد و خروشان بابلرود همچنان در حال جستجو هستند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر