jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۵۴۶   ۱۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۰۳

فرمانده انتظامی شهرستان شوش گفت: ۲۷ نفر از عوامل دخیل در درگیری طایفه‌ای و تیراندازی در مجالس شادی و عزا در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از ایرنا، سرهنگ حمیدرضا بهاروند روز چهارشنبه افزود:در پی وقوع چند فقره تیراندازی هوایی در مراسم و درگیری طایفه ای در سطح شهرستان شوش مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

۲۷ نفر از عوامل تیراندازی در شهرستان شوش دستگیر شدند

وی افزود: با هماهنگی و همکاری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش و رییس دادگاه عمومی بخش شاوور عاملان تیراندازی و حمل کنندگان اسلحه غیر مجاز در این شهرستان شناسایی و در ۱۲ عملیات ضربتی دستگیر و روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شوش همچنین از کشف ۱۳۲ قبضه اسلحه جنگی و شکاری طی امسال در شهرستان شوش خبر داد و گفت: در این رابطه ۸۵ نفر دستگیر شدند.

سرهنگ بهاروند اسلحه های کشف شده از این افراد را شامل ۳۸ قبضه اسلحه جنگی و ۹۴ قبضه اسلحه شکاری عنوان کرد.
وی افزود: برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در سطح  شهرستان شوش همچنان ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شوش در پایان از اهتمام پلیس برای برخورد با هرگونه ناامنی در این شهرستان خبر داد و گفت: افرادی که با وارد کردن اسلحه و دیگر محموله های غیرمجاز قصد ایجاد ناامنی در جامعه را دارند با برخورد قاطع پلیس روبرو خواهند شد و مجازات سختی در انتظارشان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها