jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۴۵۹   ۱۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۴

زن قاتلی که دختر ۷ ساله ای را مقابل چشمان وحشت زده مادرش در پارک به قتل رسانده بود دستگیر و دادگاهی شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از  ایران آنلاین،متهم " التیونا اسکانا"زن ۳۰ساله انگلیسی  درپارک در انتظار قربانی خود نشسته و هنگامی که دختر ۷ ساله ای به نام "امیلی " با اسکوتر در حال بازی بوده و به سمتش رفته او را در آغوش گرفته و گلویش را با چاقو بریده است.

زن قاتل پس از کشتن دختر ۷ ساله گفت:قربانی ام را انتخاب کردم
روز گذشته متهم "اسکانا " در دادگاهی در منچستر بریتانیا  پای میز محاکمه قرار گرفت و اعتراف کرد که بله من این دختر را کشتم من همه چیز را برنامه ریزی کرده و قربانی ام را انتخاب کرده بودم.
قاضی دادگاه در این ارتباط گفت: بنا برمدارک موجود متهم به شدت تحت تاثیر بیماری اسکیزوفرنی و پارانوئید است و زمان قتل نیز تحت نظر پزشک بوده اما ماموران ما در اتاق خوابش قرص های زیادی را یافته اند که از خوردنشان ممانعت کرده است از این رو با توجه به قتل دختری بی گناه او باید ابتدا دوره درمانش را در کلینیک روان پزشکی بگذراند سپس برای گذراندن دوران محکومیت خود راهی زندان شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر