jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۰۷۹   ۱۰ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۲

پسر جوانی که در توطئه ای از قبل برنامه ریزی شده خانه پدری اش را منفجر کرده بود تا پدر و مادرش را به قتل برساند بازداشت شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از ایران آنلاین، متهم "جیمز داونی " پس از دستگیری با اتهاماتی چون قتل، قاچاق ماری جوانا و در اختیار داشتن مواد منفجره غیر قانونی توسط ماموران پلیس فلوریدا امریکا دستگیر شد.
 
توطنه قتل پدر و مادر توسط پسر خانواده
بنا بر اطلاعات منتشر شده پلیس ماموران گزارشی از صدای انفجار در بلوک ۱۷۰۰ جاده "ریپول " فلوریدا دریافت کرده که توسط این پسر قاتل در خانه پدری اش انجام شده بود.در پی انفجار یکی از والدین متهم کشته ودیگری مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
گزارش های پلیس نشان میدهد که متهم پس از ایجاد انفجار از خانه فرار کرده و حدود ۵ ساعت بعد به خانه بازگشته که ماموران پلیس او را دستگیر کرده اند. در زمان دستگیری از خانه این مجرم مقداری ماری جوانا نیز بدست آمده است .تاکنون پلیس انگیزه این اقدام هولناک را عنوان نکرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر