jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۸۳۵ ۰۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۴۹

آتش سوزی در شرق آسیا و اقیانوسیه

هزاران هکتار در استرالیا طعمه آتش شدند

بیش از 100 آتش‌سوزی هزاران هکتار در استرالیا را طعمه آتش کرده و آتش‌نشانان همچنان نتوانسته‌اند بخش عمده‌ای از این آتش‌سوزی‌ها را خاموش کنند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از فارس، موج گرماو و وزش باد در استرالیا باعث بروز بیش از 100 آتش‌سوزی در این کشور طی روزهای گذشته شده است.
 
هزاران هکتار در استرالیا طعمه آتش شدند
حجم وسیع آتش‌سوزی‌ها سیطره بر آن را توسط نیروهای آتش‌نشانی بسیار سخت کرده است.
این‌آتش‌سوزی‌ها خسارت‌های زیادی در غرب سیدنی و مناطق مختلف استرالیا ایجاد کرده و تیم‌های آتش‌نشانی همچنان در تلاش برای سیطره بر دست کم 60 آتش‌سوزی هستند.
تنها در جزیره فریزر آتش‌سوزی‌ها 74 هزار هکتار از اراضی این جزیره را در برگرفته که همین موضوع ضررهای زیادی به گردشگری در این منطقه ایجاد کرده است.
 
هزاران هکتار در استرالیا طعمه آتش شدند
در پی افزایش غیر عادی دمای هوا در مناطق مختلف استرالیا بین 40 تا 48 درجه، مقامات این کشور مجبور شده‌اند که بخش عمده‌ای از تفرجگاه‌ها و تفریح‌گاه‌های این کشوررا تعطیل کرده و ساکنان برخی مناطق را تخلیه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر