jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۲۱۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۲

رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به تصادف شدید یک دستگاه پژو پارس با تیر چراغ برق در رشت، گفت: در این حادثه دو نفر جان باختند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ امیر طالبی ظهر جمعه با اشاره به برخورد شدید یک دستگاه پژو پارس با تیر چراغ برق در منطقه بلوار شهدای گمنام رشت، اظهار کرد: این خودرو ۵ سرنشین داشت که در این حادثه دو نفر جان باختند.
 
برخورد شدید خودروی سواری پژو با تیر چراغ برق/ ۲ نفر جان باختند
وی با بیان اینکه یکی از سرنشینان عقب خودرو در دم و سرنشین دیگر نیز بعد از انتقال به بیمارستان جان باخت، گفت: سایر سرنشینان آسیب جزئی دیدند.
رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به متواری شدن یکی دیگر از سرنشینان این خودور، افزود: علت این حادثه در دست بررسی است.
به گفته سرهنگ طالبی راننده ۲۲ ساله این خودرو ۴ آذر به علت انجام حرکات نمایشی و مخاطره آمیز با خودرو در رشت متوقف و خودروی وی اعمال قانون و توقیف شده بود.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر