jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۲۰۲ ۰۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۶

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد؛

ضرورت تجهیز به زنجیر چرخ در جاده های کوهستانی / انسداد 10 محور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بارش برف و باران در جاده های 12 استان، گفت: در حال حاضر در محور چالوس و آزادراه قزوین-رشت بارش برف و باران گزارش شده است و در محورهای فیروزکوه و هراز بارش باران داریم.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در آزادراه های تهران-شمال و قزوین-رشت

وی در تشریح وضعیت ترافیکی جاده های شمال بیان کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.

برف و باران در محورهای تهران - شمال

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر در محور چالوس و آزادراه قزوین-رشت بارش برف و باران گزارش شده است و در محورهای فیروزکوه و هراز بارش باران داریم.

محرابی نیا از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، زنجان، قزوین،کردستان و مازندران خبر داد.

وی اضافه کرد: دوربین های نظارت تصویری بارش باران در برخی از محورهای استان های فارس، چهارمحال و بختیاری ،کهگیلویه بویراحمد،گلستان و گیلان نشان می دهد.

ضرورت تجهیز به زنجیر چرخ در جاده های کوهستانی

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تأکید کرد: راننده ها در محورهای کوهستانی و برف گیر حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

 3 جاده پرترافیک کشور در شبانه روز گذشته

محرابی نیا اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده ای درآزادراه کرج-تهران، آزادراه‌ تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

کاهش 7.6 درصدی ترافیک جاده ها

وی تصریح کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2262 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 7.6 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 19.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

انسداد محور پونل - خلخال

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در حال حاضر محور پونل - خلخال در استان گیلان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محرابی نیا اضافه کرد: محور گناوه-بوشهر در مسیر رفت و برگشت نیز مسدود است و تردد از مسیر جایگزین بزرگراه گناوه - برازجان- بوشهر انجام می‌شود.

وی یادآور شد: در حال حاضر همچنین جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور وازک-بلده در مازندران، جاده شهداد - نهبندان، محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر و جاده شمشک-دیزین، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: محور گنج نامه-تویسرکان در استان همدان نیز فعلا مسدود است و تردد از محور جایگزین همدان-جوکار-تویسرکان و همدان-اسدآباد-تویسرکان انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر