jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۰۱۰۸   ۰۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۵۸

هفته چهارم رقابت‌های لیگ اروپا با برد تاتنهام، ناپولی و رم به پایان رسید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبر ورزشی، در هفته چهارم لیگ اروپا، تاتنهام به بردی راحت رسید و ناپولی در نخستین بازی بعد از درگذشت دیگو مارادونا برنده شد، در حالی که رم هم پیروز از میدان بیرون رفت.

 

  صعود تاتنهام به دور بعد/ پیروزی ناپولی و رم بر حریفان

 


تاتنهام در دیداری از گروه J موفق شد ۴ گل به لودوگورتس بزند. وینیسیوس در دقایق ۱۶ و ۳۴، وینکس در دقیقه ۶۳ و لوکاس در دقیقه ۷۳ برای اسپرز گل زدند. تاتنهام با این برد ۹ امتیازی شد و کنار آنتورپ صدرنشین قرار گرفت.


ناپولی هم در شبی که تحت‌تأثیر درگذشت اسطوره‌شان دیگو مارادونا بودند، در دیداری از گروه F با ۲ گل از سد ریکا گذشت. آناستاسیو در دقیقه ۴۱ (گل‌به‌خودی) و لوسان در دقیقه ۷۵ گل‌های ناپولی را زدند. پارتنوپی با ۹ امتیاز صدرنشین این گروه شد.


رم هم در دیگر دیدار مهم امشب از گروه A با ۲ گل میزبانش کلوژ را برد. دبلجو در دقیقه ۴۹ (گل‌به‌خودی) و ورتو در دقیقه ۶۷ از روی نقطه پنالتی گل‌های رم را زدند. جالوروسی با این برد ۱۰ امتیازی شد و صعودش را قطعی کرد.


در یکی دیگر از بازی‌های حساس امشب هم در گروه D رنجرز و بنفیکا به تساوی ۲-۲ رسیدند. آرفیلد و روفه در دقایق ۷ و ۶۹ برای تیم جرارد گل زدند و بردشان را با گل‌های راموس و پیزی در دقایق ۷۸ و ۸۱ از دست دادند. رنجرز و بنفیکا با ۸ امتیاز در رده‌های اول و دوم این گروه هستند.

 

نتایج سایر دیدار ها

دانداک ۱- راپید وین ۳ 

نیس ۱ -  اسلاویا پراگ ۳

استاندارد لیژ ۲ -  لخ پوزنان ۱

گرانادا ۲ - اومونیا ۱

آیندهوون ۳ - پائوک ۲ 

آلکمار ۰ -   رئال‌سوسیداد ۰

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر