jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۹۲۸ ۰۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۸

رژیم صهیونیستی که با اعتصاب غذای طولانی مدت یک اسیر فلسطینی ناچار به تن دادن به خواست وی شد، امروز او را آزاد کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، خبرنگار شبکه «المیادین» از آزادی اسیر فلسطینی «ماهر الاخرس» در امروز (پنجشنبه) خبر داد.
این اسیر فلسطینی که حدود ۱۰۳ روز در اعتراض به حکم بازداشت اداری یا موقت خود اعتصاب غذا کرده بود، پس از موافقت ماه گذشته رژیم صهیونیستی با آزادی‌اش در ۲۶ نوامبر (امروز)، در ششم نوامبردست از اعتصاب غذا کشید و گفت که مدت زمان باقیمانده تا آزادی خود را برای درمان در بیمارستان سپری می‌کند.
ماهر الاخرس ۴۹ ساله اهل شهرک سیله الظهر جنین از ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۰ در مخالفت با بازداشت اداری خود اعتصاب غذا کرده بود. در این مدت دادگاه‌های رژیم صهیونیستی به رغم وخامت وضعیت سلامت الاخرس و درخواست نهادهای بین المللی و حقوقی با توقف سیاست بازداشت اداری، با آزادی او مخالفت می‌کردند.
این مبارز اسیر فلسطینی با اعتصای غذای طولانی مدت خود، بار دیگر موضوع بازداشت‌های خودسرانه رژیم صهیونیستی را برجسته کرد .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر