jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۸۵۸   ۰۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۴۹

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران

حریق انبار نگهداری البسه قدیمی در خیابان نظام آباد تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از حریق انبار نگهداری البسه قدیمی در خیابان نظام آباد تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران  درباره حادثه حریق در یک منزل مسکونی در خیابان نظام آباد تهران اظهار داشت: حریق یک ساختمان دو طبقه قدیمی در خیابان ولیعصر نظام آباد بعد از ظهر امروز سبب بروز حادثه شد.
 
حریق انبار نگهداری البسه قدیمی در خیابان نظام آباد تهران
وی افزود: نیروهای آتش نشانی پس از اطلاع از این حادثه همراه با خودروی تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند که این ساختمان مسکونی قدیمی، انبار و محل نگهداری ضایعات و البسه‌های قدیمی بود که کاملاً به دلیل حریق شعله ور و دود غلیظی محل را فرا گرفته بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی و یا مصدوم به همراه نداشته است گفت نیروهای آتش‌نشانی با تدابیر اتخاذ شده موفق به اطفای حریق و جلوگیری از انتقال شعله‌های آتش به ساختمان‌های مجاور شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر